Adana Asansör Kurulumu Bakımı Servisi

Adana'da yıllardır hizmet veren StilHas Asansör, yüzlerce müşterisi ve modern dizaynları ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Hizmetlerimizi %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi ile veriyoruz.

Adana StilHas Asansör

Asansör katlar arası ulaşımı kolaylaştıran hayati öneme sahip bir araçtır. Hemen hemen hergün kullandığımız asansörlerin sahip olması gereken güven ve kalite gibi unsurlar, bu vasıtanın ne denli önem arz ettiğini gözler önüne sermektedir.
StilHas Asansörleri olarak 20 yılı geçkin süredir tecrübe ve asansöre olan büyük tutkumuz ile siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik. Her beğeniye ve konsepte göre çeşitlendirilmiş ürünlerimizle geniş bir yelpazede gereksinimlerinize çözüm bulmakla birlikte, müşteri memnuniyeti önemli ilkemiz saydığımızı ifade etmekteyiz.
STİLHAS Asansörleri olarak asansör hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılamak için yıllardır özveri ile çalışmaya alışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Asansör Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde ürünler üreterek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Üretimlerimizde iş sağlığı ve güvenliğine önem veren bir anlayışla çağın koşullarına uygun ve teknolojiden yararlanarak, güzel ve kalıcı eserler sunmak. Adı kalite ile özdeşleşen ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştiren bir kuruluş olmaktır.

Neden StilHas Asansör?

STİL HAS Asansörün başarısının arkasındaki temel, müşteri memnuniyetine yol açan güven, kalite ve hızlı servis ilkelerine olan inançtır. Bizimle yapacağınız ilk görüşmeden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirket olduğumuzu göreceksiniz.
İhtiyaçlarınızı keşfetmek, inşaatlarınızı ve apartmanlarınızı değerlendirmek için zaman ayırıp size en iyi seçeneği sunuyoruz.


İlkelerimiz

20 Yıllık tecrübemizin ve müşteri memnuniyetimizin temel taşları olan ilkelerimiz.

  • Sürekli Olarak Kaliteli Üretim,
  • Zamanında Teslim,
  • Eğitimli Personel,
  • Modern Makine Ekipmanları İle,
  • Kalite Yönetim Sistemimizi Sürekli İyileştirmek,
  • Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uyum,
  • Müşteri İstek ve Beklentileri Paralelinde En Üst Düzeyde Müşteri Memnuniyetini Sağlamak,
  • Kanun, Mevzuat, ve Standartlara Uygun,
  • Asansör Yönetmeliği ve İlgili Standartlara Uygun Olarak Faaliyetlerini Gerçekleştirmek
  • Bakım Standartlarına Uygun Olarak Faaliyetlerini Gerçekleştirmek.

Adana Asansör Firması

StilHas Asansör

Asansör bakım, onarım, modernizasyon ve kurulum uzmanlığı sunmaktadır. Geniş bir asansör ekipmanları portföyüne sahiptir. Kendi müşteri merkezimize hizmet etmenin yanı sıra, Türkiye genelinde çalışan ortaklıklar ile tüm asansör endüstrisine ülke çapında sorun giderme hizmetleri sunuyoruz.
STİL HAS, asansörlerin tüm markalarının bakımını üstlenebilir, yedek parçaların verimli bir şekilde tedarik edilmesine, arızaların erken teşhisine ve gerekli telafi edici eylemlerin asgari karışıklıkla uygulanmasına sahiptir.

STİL HAS, problemli asansörleri tamir etmek için çok yetenekli ve motivasyonu yüksek teknisyen saha personelleriyle çalıştırmaktadır. Kapsamlı bir teknik veri tabanından yararlanan bu uzmanlığa, şirketleri, yönetim şirketlerini ve bireysel asansör sahiplerine şehir genelinde yardımcı oluyoruz. Personellerimiz, günün 24 saati, yılın her günü mevcuttur.

İş Ortaklarımız